به گزارش پایگاه خبری تحلیلی الــفبا، عبدالرضا فولادوند روز پنج شنبه 23 آبان ماه 98 در حاشیه آیین کلنگ زنی مدرسه ۶ کلاسه مسکن مهر در شیبان گفت: آموزش و پرورش شهر تهران در سیـل فروردین ماه 98 تعهداتی به آموزش و پرورش استان خوزستان در راستای کمک به امر مدرسه سازی در مناطق سیل زده داشت.

 

وی با بیان اینکه کلنگ زنی این مدرسه برای عمل به این تعهدات صورت گرفته است، افزود: مشارکت در ساخت مدرسه ۶ کلاسه مسکن مهر شیبان در واقع کمک به دانش آموزان سیل زده استان خوزستان است که از سوی دانش آموزان و فرهنگیان شهر تهران انجام شده است.

 

فولادوند اضافه کرد: 800 میلیون تومان از اعتبار ساخت این مدرسه توسط آموزش و پرورش شهر تهران و 800 میلیون تومان نیز از طریق مشارکت سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور تامین شده است.

 

وی یادآور شد: آموزش و پرورش شهر تهران همچنین به دانش آموزان سیل زده استانهای لرستان و گلستان نیز برای بازسازی و ساخت مدارس کمک کرده است.

 

گفتنی است؛ پیش از ظهر امروز آیین کلنگ زنی مدرسه ۶ کلاسه مسکن مهر شیبان با حضور رئیس مرکز هماهنگی حوزه وزارت آموزش و پرورش، مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان، مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان در منطقه شیبان شهرستان باوی برگزار شد.