به گزارش پایگاه خبری تحلیلی الفبا، مرتضی موصلی در جشن نیکوکاری دبستان بی بی مریم بختیاری، اظهار کرد: مردم نیکوکار خوزستانی نقش پررنگی در کمک به نیازمندان و رفع نیازهای آن ها دارند.

 

وی در ادامه افزود: جشن نیکوکاری فرصت مناسبی برای همراهی خیرین در طرح ها و برنامه های کمیته امداد امام خمینی (ره) است.

 

موصلی با اشاره به شرکت 4 هزار مدرسه استان در جشن نیکوکاری، گفت: مشارکت گسترده دانش آموزان در جشن نیکوکاری با هدف توسعه فرهنگ نیکوکاری و همبستگی اجتماعی انجام می شود.

 

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خوزستان با بیان اینکه 320 هزار نیکوکار در استان با این کمیته همکاری می کنند، خاطرنشان کرد: امسال با وجود مشکلات مختلف اقتصادی به دلیل کمک های فراوان مردمی شاهد رشد 30 درصدی سرفصل های کمیته امداد امام خمینی (ره) در کمک به نیازمندان هستیم.

 

وی همچنین گفت: هدایای جشن نیکوکاری از طریق انجمن اولیا و مربیان و مدیران مدارس در اختیار دانش آموزان نیازمند قرار خواهد گرفت.

 

موصلی با تاکید بر اینکه کمک به تحصیل دانش آموزان و ارتقای سطح دانش آن ها از اولویت های کمیته امداد امام خمینی (ره) است، تصریح کرد: خداوند متعال را شاکریم که در آستانه بهار طبیعت این توفیق را داد تا جشن نیکوکاری با اولویت دانش آموزان کم بضاعت و شعار “عیدی برای همه” برگزار شود.

 

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خوزستان در پایان با تقدیر از همراهی و همکاری آموزش و پرورش استان در برگزاری جشن نیکوکاری، اظهار کرد: جشن نیکوکاری به مانند کلاس درسی است که در آن فرصت قدردانی از نعمت های خداوند و کمک به همنوعان را به دانش آموزان یادآور می شویم.