به گزارش پایگاه خبری تحلیلی الفبا مهدی رفیعی شامگاه روز دوشنبه ۲۲ مهرماه ۹۸ در گفتگو با خبرنگار الفبا اظهار کرد: آموزش و پرورش استان خوزستان همچون سال های گذشته آماده است تا به زوار اربعین خدمت رسانی ‌ کند و در این مسیر از هیچ تلاشی فروگذاری نخواهد کرد.

 

وی در ادامه با اشاره به برنامه آموزش و پرورش استان برای تسهیل راهپیمایی اربعین حسینی، توضیح داد: یکی از راهکاری های ما در این خصوص که سال های گذشته انجام می شد تعطیل کردن بعضی از مدارس شهرهای هم جوار پایانه های مرزی چذابه و شلمچه بود تا بتوان از ظرفیت این مدارس به عنوان پارکینگ خودروهای زوار استفاده کرد. البته با توجه به تمهیداتی که امسال ستاد اربعین برای پارکینگ خودروهای زوار اتخاذ کرده است تاکنون برای این مورد نیازی به مدارس پیدا نکردیم با این وجود آموزش و پرورش همچون گذشته با تمام توان در کنار ستاد اربعین ایستاده است و در صورت درخواست ستاد همه ظرفیت مدارس مناطق هم جوار پایانه های مرزی را در اختیار این ستاد قرار خواهد داد.

 

رفیعی در پایان یادآور شد: راهپیمایی اربعین جلوه ای از عشق حسینی در جهان است. ارج نهادن به این سنت کاری بزرگ و ستودنی است.