به گزارش پایگاه خبری تحلیلی الفبا، مجتبی زینی وند در حاشیه آغاز به کار مرکز اسکان موقت فرهنگیان سیل زده در شهر اهواز اظهار کرد: در راستای دستور مقام عالی وزارت در خصوص تکریم و حمایت از فرهنگیان سیل زده، آموزش و پرورش خوزستان در اقدامی زیبنده نسبت به اسکان این فرهنگیان در مراکز اسکان موقت اقدام کرده است.

 

وی با اشاره به فعال شدن ۴ مرکز اسکان موقت در استان، خاطرنشان کرد: شهرهای  اهواز، رامهرمز، مسجد سلیمان و دزفول میزبان فرهنگیان سیل زده خواهند بود. در این مراکز خدمات کامل رفاهی به این فرهنگیان عزیز ارائه می شود.

 

زینی وند در عین حال با اظهار اینکه تکریم معلمان اولویت اول مجموعه وزارت آموزش و پرورش کشور است، توضیح داد: ۷۰ فرهنگی در استان خوزستان در طی حادثه سیلاب متضرر شده اند. در حال حاضر ارائه تسهیلات ویژه و خدمات رفاهی به این فرهنگیان در دستور کار قرار دارد.

 

معاون وزیر و رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی وزارت آموزش و پرورش در پایان گفت: عملکرد آموزش و پرورش خوزستان در حوزه مدیریت بحران سیلاب بسیار خوب ارزیابی می شود. امیدواریم با هم افزایی های صورت گرفته در این خصوص شاهد کاهش آسیب های سیلاب در حوزه آموزش و پرورش باشیم.