به گزارش پایگاه خبری تحلیلی الفبا، کورش مودت بیان کرد: مهرماه امسال ۳۶ مدرسه ابتدایی شاهد پذیرای ۱ هزار و ۵۰۰ نفر دانش آموز پایه اول ابتدایی خواهند بود.

وی در ادامه با اشاره به پیش ثبت نام ۴ هزار و ۳۹ دانش آموز پایه اول در سامانه سجا، توضیح داد: وضعیت ثبت نام قطعی این دانش آموزان پس از پایش و پردازش اطلاعات و بررسی وضعیت امتیاز آنها به صورت پیامکی به والدین آنان اطلاع رسانی شد.

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان اضافه کرد: پس از دریافت پیامک ثبت نام قطعی والدین می بایست در بازه زمانی ۲۴ تا ۳۱ خردادماه با رعایت تمامی موارد بهداشتی و فاصله اجتماعی به صورت حضوری در محل آموزشگاه حاضر شوند تا روند ثبت نام فرزند خود را پیگیری کنند‌.

مودت در ادامه با اشاره به وضعیت ثبت نام دانش آموزان شاهد در متوسطه اول و دوم، توضیح داد: پیش ثبت نام ورودی پایه هفتم متوسطه اول مدارس شاهد در بازه زمانی ۱ تا ۱۴ تیرماه و از طریق سامانه سجا صورت خواهد گرفت. همچنین ثبت نام ورودی دهم متوسطه دوم نیز از ۵ تا ۲۱ تیرماه در همان سامانه الکترونیکی انجام خواهد شد.

وی در پایان یادآور شد: مدارس شاهد سراسر استان امسال شاهد هیچ گونه افزایش شهریه نخواهند بود و هیچ دوره تحصیلی اعم از ابتدایی، متوسطه اول و دوم افزایش شهریه نخواهند داشت.