به گزارش پایگاه خبری تحلیلی الفبا،  مهدی رفیعی دهکردی ظهر امروز چهارشنبه اظهار کرد:  کارگاه ‌آماده‌سازی دانش‌آموزان استان خوزستان راه‌یافته به سی و ششمین دوره مسابقات کشوری قرآن، عترت و نماز در دو بخش دختران و پسران 29 خردادماه تا 2 تیرماه 97 در اهواز برگزار شد.

 

وی ادامه داد: کارگاه آماده‌سازی دانش‌آموزان پسر 29 تا 31 خردادماهو کارگاه‌های آماده‌سازی دختران از روز 1 تا 2 تیرماه برگزار شد.

 

رفیعی با اشاره به رشته های تدریس شده در این کارگاه های آماده سازی، گفت: کارگاه‌ها در رشته‌های قرائت تحقیق، ترتیل، حفظ عمومی(۵جزء، ۱۰جزء، ۲۰جزء و حفظ کل)، تفسیر قرآن، نهج‌البلاغه، صحیفه سجادیه، مداحی، انشاء نماز، احکام و اذان تشکیل شده‌اند.

 

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان گفت: امسال برای نخستین بار برای آزمون‌های کتبی رشته‌های پژوهشی از جمله تفسیر قرآن، صحیفه سجادیه، انشاء نماز، احکام و نهج‌البلاغه مدرس جداگانه تعیین شده است.

 

وی در پایان بیان کرد: اولین گروه اعزامی دانش‌آموزان استان خوزستان پسران شرکت‌کننده در رشته‌های پژوهشی هستند که ۱۱تیرماه به مشهد اعزام خواهند شد. حدود 34دانش‌آموز پسر و 39دانش‌آموز دختر در این کارگاه‌ها شرکت دارند.