به گزارش پایگاه خبری تحلیلی الفبا، حرج چلداوی بیان کرد: دوره آموزشی غیرحضوری مدیریت ارتباطات در مدرسه با کد 91301259 به مدت ۱۶ ساعت و از طریق سامانه جامع مدیریت یادگیری و آموزش فرهنگیان به آدرس ltms.medu.ir برگزار خواهد شد.

 

 

وی با بیان اینکه بالغ بر ۴ هزار ۵۰۰ مدیر مدرسه در خوزستان تحت پوشش این دوره آموزشی قرار  می گیرند، خاطرنشان کرد: آزمون پایانی این دوره آموزشی روز   ۳۱ اردیبهشت ماه ۹۸ و در بازه زمانی ساعت ۹ تا ۱۸ برگزار خواهد شد. مدیران مدارس می توانند در روز و ساعت اعلام شده به سامانه ltms مراجعه کرده و در آزمون پایانی شرکت کنند.

 

 

معاون پژوهش، برنامه و آموزش نیروی انسانی آموزش و پرورش خوزستان در ادامه گفت: محتوای آموزشی این دوره غیر حضوری بر روی سایت اداره کل آموزش و پرورش خوزستان قرار گرفته است و همکاران می توانند با مراجعه به سایت مذکور نسبت به دریافت این محتوا اقدام کنند.

 

 

چلداوی اضافه کرد: علاوه بر مدیران واحدهای آموزشی، داوطلبان شرکت در آزمون انتخاب و انتصاب مدیران نیز باید در این آزمون شرکت کنند تا بتوانند صلاحیت های لازم برای تصدی پست مدیریت مدارس را کسب کنند.

 

 

وی در پایان خاطرنشان کرد: داوطلبانی که بتوانند نمره حد نصاب آزمون را کسب کنند علاوه بر دریافت گواهینامه، کارت صلاحیت نیز دریافت خواهند کرد.