به گزارش پایگاه خبری تحلیلی الفبا، محمد تقی زاده با اشاره به انتساب کلیپ مبتذل پخش شده در فضای مجازی به دانش آموزان گفت: بر اساس اظهارات سخنگوی آموزش‌وپرورش شهر تهران هنوز مشخص نیست که پخش این آهنگ مبتذل در مدارس بوده است یا خیر و در حال حاضر مسئولین آموزش و پرورش مشغول بررسی این موضوع هستند.

 

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان با بیان اینکه قطعا با تمامی کسانی که خارج از چارچوب های شرع و عرف عمل می کنند، برخورد خواهد شد، اضافه کرد: مدرسه نقش بسیار مهمی در پرورش کودکان و نوجوانان به عنوان سرمایه های اصلی جامعه دارد از این رو آموزش و پرورش نسبت  تعلیم و تربیت فرزندان این سرزمین بسیار حساس است.

 

تقی زاده خاطرنشان کرد:  اجرای برنامه های شاد مناسبتی در مدارس باید بر اساس سند تحول بنیادین و ارزش های اسلامی انجام شود تا اهداف تربیتی که از اجرای این برنامه ها در نظر داریم ، تحقق پیدا کند.

 

گفتنی است؛ اگر عواملی خارج از قوانین تعریف شده آموزش و پرورش، برای اجرای برنامه در مدرسه حضور پیدا کنند و زمینه ایجاد چنین تخلفاتی فراهم شود خانواده‌ها  می توانند از طریق سامانه شکایات آموزش و پرورش این تخلفات را اعلام کنند.