به گزارش پایگاه خبری تحلیلی الفبا، کورش مودت بیان کرد: جشنواره تجارب برتر تربیتی با هدف اهمیت بخشی و اولویت دادن به نقش تجربه در پیشبرد اهداف سند تحول بنیادین آموزش و پرورش برای دومین سال پیاپی در استان خوزستان برگزار می شود.

وی در ادامه با اشاره به شرکت ۲۲۰ معلم خوزستانی در این جشنواره توضیح داد: پس از داوری آثار در دبیرخانه استانی توسط داوران تخصصی در نهایت ۹ اثر برتر تربیتی شناسایی و به دبیرخانه کشوری جشنواره ارسال شد. همچنین داوری این آثار در مرحله کشوری تا دو هفته آینده خاتمه خواهد یافت و نفرات برتر کشوری به زودی اعلام خواهند شد.

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان اضافه کرد: زهره قنواتی از دبیرستان معصومه و مریم مدحج از دبیرستان صداقت ناحیه دو اهواز، مهتاب ورزنده از دبیرستان یعقوب بهبهانی بهبهان، حمید خادم مجدی از آموزش و پرورش شوش، فرشته خسروانی دبیرستان شاهد هدای بهبهان، مرضیه شاهسوندی از دبیرستان دوازده بهمن رامهرمز، مریم دیانت فر از دبیرستان مائده دزفول، یوسف فرشاد نیا از  دبیرستان تیزهوشان شهید بهشتی ناحیه دو اهواز و فریده عظیمی از  دبیرستان دخترانه دولتی دانشگاه شهید چمران ناحیه یک اهواز از جمله راه یافتگان خوزستانی به مرحله کشوری این جشنواره هستند.

مودت در پایان یادآور شد: فعالیت های تربیتی و توجه ویژه به مقوله تربیت بر مدار سند تحول بنیادین یکی از مهمترین راهبردهای عملکردی مجموعه تعلیم و تربیت استان است.