به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی الفبا، محمد تقی زاده صبح امروز شنبه 19 خردادماه 97 با بیان اینکه تکریم همکاران فرهنگی مهمترین اولویت آموزش و پرورش خوزستان است، اظهار کرد: شیوه نامه ثبت نام امروز به همه مناطق و نواحی 40 گانه آموزش و پرورش خوزستان ابلاغ شد که بند 7 و بند 8 این شیوه نامه در راستای تکریم فرهنگیان خوزستانی تهیه و تنظیم شده است.

 

 

 

وی در عین حال با اظهار اینکه طرح تکریم فرهنگیان خوزستانی برای چهارسال پیاپی در خوزستان در حال اجراست، خاطرنشان کرد: ثبت نام فرزندان همکاران فرهنگی در کلیه مدارس دولتی عادی ، هیئت امنایی و خاص (شاهد ، استعدادهای درخشان و نمونه دولتی) سراسر استان رایگان اعلام می شود.

 

 

 

تقی زاده افزود: همچنین ثبت نام «فرزندان فرهنگیان خوزستانی» در کلیه مدارس دولتی «بدون لحاظ محدوده جغرافیایی» در صورت مراجعه و ارائه مستندات مربوط، الزامی خواهد بود.

 

 

 

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان در پایان ضمن تقدیر و تشکر از همکاران فرهنگی در استان، گفت: 70 هزار فرهنگی در خوزستان مشغول خدمت رسانی به بیش از 1 میلیون دانش آموز هستند. می بایست از تمام ظرفیت های موجود در راستای تکریم این قشر زحمت کش و کوشا استفاده کنیم.