به گزارش پایگاه خبری تحلیلی الفبا، امیرعلی نعمت‌الهی، قائم مقام وزیر آموزش و پرورش در تماس تلفنی با محمد تقی زاده، مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان وضعیت مناطق،  مدارس سیل زده و چگونگی اسکان سیل زدگان خوزستانی در مدارس  استان خوزستان را مورد بررسی و پیگیری قرار داد.

 

 

 

نعمت اللهی در این تماس تلفنی با بیان اینکه در وزارت آموزش و پرورش مسئله اسکان سیل زدگان از اهمیت زیادی برخوردار است، اظهار کرد:  وزارت آموزش و پرورش فرآیند اسکان خانواده های سیل زده در مراکز اسکان آموزش و پرورش خوزستان را با جدیت رصد و پیگیری می کند که آموزش و پرورش استان خوزستان و فرهنگیان این استان تلاش های بسیار خوبی را در این زمینه انجام داده اند.

 

قائم مقام وزیر آموزش و پرورش در عین حال با تاکید بر لزوم خدمات رسانی مطلوب به خانواده های سیل زده ، اضافه کرد: آموزش و پرورش خوزستان با بهره گیری از تمامی ظرفیت های موجود با ستاد بحران استان در حال همکاری است.

 

گفتنی است، قائم مقام وزیر آموزش و پرورش طی روزهای گذشته بارها با مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان در راستای پیگیری وضعیت اسکان خانواده های سیل زده خوزستانی تماس تلفنی برقرار کرده است.