به گزارش پایگاه خبری تحلیلی الفبا، کورش مودت در آیین افتتاح آموزشگاه ۳ کلاسه حاج هاشم موسی پور بخش اسماعیلیه اهواز بیان کرد: ارتقای شاخص فضای آموزشی به عنوان یک اولویت در دستور کار مجموعه تعلیم و تربیت استان قرار دارد. در همین راستا  یک هزار و ۳۳۰ کلاس درس بهمن ماه امسال و با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی به افتتاح رسید.

 

 

وی با بیان اینکه خیرین مدرسه ساز نقش مهمی در پیشبرد اهداف تعلیم و تربیت ایفا می کنند، خاطرنشان کرد: آقای موسی پور یکی از خیرین فعال استان است که هم اکنون ۲۵ کلاس درس در دست ساخت دارد و با هماهنگی اداره کل نوسازی متعهد شده است تا ۲۹ کلاس درس دیگر نیز در استان خوزستان بسازد که این همت عالی شایسته تقدیر و تشکر است.

 

 

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان در عین حال با اظهار اینکه حمایت بی نظیر استاندار از آموزش و پرورش زمینه ساز موفقیت استان در حوزه های تعلیم و تربیت شده است، توضیح داد: امروز در چند نقطه استان شاهد افتتاح پروژه های مختلف آموزشی هستیم. همچنین تا قبل از مهرماه  ۸۰۰ کلاس درس جدید  ساخته و به بهره برداری خواهد رسید‌.

 

 

مودت اضافه کرد: با هماهنگی های صورت گرفته با مجموعه نوسازی استان و حمایت های استاندار استان به زودی دو مدرسه در مقطع متوسطه اول و متوسطه دوم در بخش اسماعیلیه اهواز به بهره برداری خواهد رسید.

 

 

وی در پایان یادآور شد: حمایت و کمک خیرین مدرسه ساز می تواند نقش مهمی در ارتقای شاخص های کیفی تعلیم و تربیت استان ایفا کند.