به گزارش پایگاه خبری الف با به نقل از ایرنا احمد جعفری نسب سه شنبه در جلسه شورای آموزش وپرورش شهرستان شادگان اظهار داشت:در هفته دولت، 6مدرسه در سطح شهرستان به بهره برداری می رسد.

وی گفت:این واحدهای آموزشی در شامل مدرسه سیدالشهدا روستای نهر جراح، مدرسه قدس روستای یوبه، مدرسه شهید داودی روستای نهر عطیه، مدرسه قندی روستای بریجع، مدرسه علامه حلی روستای البوصوف، مدرسه شهید محمد جنامی روستای البو جنام است که در هفته دولت به بهره برداری خواهند رسید.

وی اظهار داشت:با بهره برداری از این واحدهای آموزشی با امکانات و تجهیزات جدید در روستاهای شادگان وضعیت مدارس در این روستاهای مطلوب خواهد شد و از مهاجرت روستائیان به شهر جلوگیری می شود.

جعفری نسب بیان داشت:آموزش و پرورش از اهمیت و ویژگیهای خاصی برخوردار است و زیر بنای اجتماع از لحاظ فرهنگی، اقتصادی، اخلاقی، دینی، سیاسی به فعالیت های بسته فعالیت های آموزش وپرورش است.

فرماندار شادگان به فعالیت های فرهنگی در طرح اوقات فراغت و برگزاری کلاس های کنکور در شهرستان اشاره کرد و گفت: یک هزار و 284 دانش آموز در قالب رشته های مختلف با مدیریت کارشناسان اداره آموزش و پرورش شادگان در کلاس های اوقات فراغت تابستانی شرکت کردند.