به گزارش پایگاه خبری تحلیلی الفبا، محمد تقی زاده در حاشیه آیین نواختن زنگ استمرار فعالیت های آموزشی در دبستان شکوفه های انقلاب اهواز گفت: از امروز به صورت همزمان فعالیت های آموزشی در مدارس 14 شهرستان درگیر پدیده سیلاب در استان خوزستان آغاز می شود و تحصیل دانش آموزان تا پایان اردیبهشت ماه ادامه دارد.

 

 

 

وی با بیان اینکه تمامی تلاش همکاران من در آموزش و پرورش جبران وقفه تحصیلی ایجاد شده در مدارس است، گفت: با تمهیدات و برنامه ریزی هایی که در آموزش و پرورش مناطق و نواحی 14 منطقه درگیر سیلاب انجام شده است، تمامی سعی ما بر این است که تعطیلی ساعات آموزشی که به دلیل پدیده سیل در استان اتفاق افتاد ، جبران شود.

 

 

 

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان با اشاره به اینکه دانش آموزان سیل زده در سراسر استان از امروز بر سر کلاس های درس حاضر می شوند، گفت: با تاکید وزیر آموزش و پرورش 500 میلیون تومان هزینه ایاب و ذهاب به دانش آموزان مناطق سیل زده اختصاص پیدا کرد تا تمامی دانش آموزان از امکان حضور در کلاس های درس برخوردار شوند.

 

 

 

تقی زاده یادآور شد: کلاس های درس مدارسی که بر اثر پدیده سیلاب دچار آب گرفتگی شده اند و از امکان استفاده برخوردار نیستند، در مدارس همجوار و نزدیک تشکیل می شوند و برای این دانش آموزان وسایل ایاب و ذهاب تدارک دیده می شود.

 

 

 

گفتنی است، با حضور معاون وزیر آموزش و پرورش زنگ استمرار فعالیت های آموزشی در استان خوزستان نواخته شد و فرآیند تحصیل در مناطق و نواحی سیل زده به صورت همزمان آغاز شد.